Alfesus olarak, veteriner kliniklerinin ihtiyaçlarına uygun paslanmaz çelikten üretilen yüksek kaliteli ve hijyenik veteriner klinik ekipmanları sunuyoruz.
Alfesus olarak, sadece endüstriyel alanda değil, veteriner kliniklerinin ihtiyaçlarına da odaklanıyoruz. Uzman ekibimiz ve modern üretim tesislerimiz sayesinde yüksek kaliteli veteriner klinik ekipmanları üretiyoruz.
Gaz metal ark kaynağı, sarf malzemesi elektrodunu ve iş parçası metali arasında bir elektrik arkının oluştuğu, iş parçasının metalini ısıtarak erime ve birleşmesini sağlayan bir kaynak işlemidir.
Fiber lazerler, yüksek verimlilik ve mükemmel ışın kalitesi nedeniyle tercih edilmektedir. 1064 nm dalga boyu ile fiber lazerler küçük odak çapları sayesinde yüksek güç yoğunluklarında çalışma imkanı verir.
Alfesus Metal Tasarım, endüstriyel ve ağır sanayi ihtiyaçlarınız için yüksek hassasiyetli sac ve metal lazer kesim hizmetleri sunar. Modern Fiber lazer teknolojilerimizle, karmaşık kesimlerde bile pürüzsüz ve temiz sonuçlar elde edin. Hızlı, maliyet-etkin ve az malzeme israfı ile projelerinize değer katın. Keşfetmek için hemen tıklayın