Hizmetlerimiz

Kapsamlı Metal İşleme Hizmetleri

İyi İşçilik Sınırsız Tasarım ve Kesintisiz Kalite

Alfesus Metal ve Sac İşleme Merkezi, müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunarak metal işleme sektöründe öncü bir rol oynamaktadır. Modern teknolojiler ve uzman ekiplerimizle, lazer kesimden lazer kaynağa, gazaltı ve TIG kaynak işlemlerinden abkant büküm ve montaj hizmetlerine kadar geniş bir alanda hizmet veriyoruz.

Ayrıca, AR-GE çalışmalarımız ve özelleştirilmiş veteriner klinik ekipmanları üretimiyle de sektöre yenilikçi çözümler sunmaktayız. Her bir hizmetimiz, yüksek kalite standartlarını ve müşteri memnuniyetini garanti ederken, projelerinizi başarıya ulaştırmak için özelleştirilmiş çözümler geliştiriyoruz.

Alfesus olarak, veteriner kliniklerinin ihtiyaçlarına uygun paslanmaz çelikten üretilen yüksek kaliteli ve hijyenik veteriner klinik ekipmanları sunuyoruz.

Alfesus olarak, sadece endüstriyel alanda değil, veteriner kliniklerinin ihtiyaçlarına da odaklanıyoruz. Uzman ekibimiz ve modern üretim tesislerimiz sayesinde yüksek kaliteli veteriner klinik ekipmanları üretiyoruz.

Gaz metal ark kaynağı, sarf malzemesi elektrodunu ve iş parçası metali arasında bir elektrik arkının oluştuğu, iş parçasının metalini ısıtarak erime ve birleşmesini sağlayan bir kaynak işlemidir.

Fiber lazerler, yüksek verimlilik ve mükemmel ışın kalitesi nedeniyle tercih edilmektedir. 1064 nm dalga boyu ile fiber lazerler küçük odak çapları sayesinde yüksek güç yoğunluklarında çalışma imkanı verir.

Alfesus Metal Tasarım, endüstriyel ve ağır sanayi ihtiyaçlarınız için yüksek hassasiyetli sac ve metal lazer kesim hizmetleri sunar. Modern Fiber lazer teknolojilerimizle, karmaşık kesimlerde bile pürüzsüz ve temiz sonuçlar elde edin. Hızlı, maliyet-etkin ve az malzeme israfı ile projelerinize değer katın. Keşfetmek için hemen tıklayın

CNC Abkant pres, sac metal hammaddeyi bükerek istenen forma getiren bir saç şekillendirme tezgahıdır. 

Uzman ekibimiz ile ürünlerinizin tasarımı ve üretimi bittikten sonra teslim ederken montajınız güvenli bir şekilde tamamlıyoruz.

Tig (argon) kaynağı yönteminde kullanılan elektrodlar kendileri erimeden, kaynak yapılan gereci ergiterek birleştirmeyi sağlar. Gerekli görüldüğü hallerde ilave kaynak çubukları, oksi gaz kaynağında olduğu gibi, kaynakçı tarafından veya otomatik tel sürme tertibatlarıyla kaynak bölgesine iletilir.

Araştırma ve geliştirme (veya kısaca Ar-Ge) OECD tarafından, “bilgi dağarcığını artırmak amacıyla sistematik olarak sürdürülen yaratıcı çalışma ve bu bilginin yeni uygulamalar yaratmak için kullanılması” olarak tanımlanmıştır.